O Nas

Witam na stronie mojej hodowli Hundo Amo – psów rasy Biewer Yorkshire Terrier a’la Pom Pon .

Rasa ta jest nową rasą wywodząca się z Yorkshire Terrierów .

Od zawsze w różnych hodowlach Yoreczków pojawiały się szczeniaczki o innym ubarwieniu biało-czarno-złotym – które były uważane za błąd kolorystyczny .

Dopiero Państwo Biewer zauważyli wyjątkowość i piękno tej odmiany kolorystycznej .

Przez wiele lat pracy hodowlanej wyprowadzili piękną i stałą rasę nadając jej nazwę Biewer Yorkshire Terrier a’la Pom Pon.

Ja z psami żyłem od zawsze, były różne rasy oraz mieszańce .

Pierwszą swoją Biewerkę BONITA Biewer Forever zobaczyłem w ogłoszeniu i wtedy się w niej zakochałem, malutki misio o przepięknym kolorze ( biało-czarno-złota) . Na naszym pierwszym spotkaniu ta kruszynka oczarowała mnie swoim charakterem, choć była malutka to już wtedy nie dawała sobie w kaszę dmuchać 🙂 jak coś się jej nie podobało to podskakiwała i oszczekiwała 🙂 , a za chwilę przytulała się i dawała buziaczki .

Wspaniały towarzysz na spacerach, nieodłączny przyjaciel na kanapie – a czasem i w łóżku 🙂 i bezwzględnie oddany członek rodziny – tym charakteryzuje się ta rasa. Można jeszcze dodać , że mają sierść ( nazywaną włosem ) bardzo podobną w budowie do ludzkiego włosa, więc jest to najlepszy wybór dla alergików .

W hodowli bardzo dużą uwagę przywiązuję do linii przodków moich kruszynek oraz wyborze odpowiedniego reproduktora dla nich. Staram się aby wszystkie maluszki z mojej hodowli były jak najbliższe wzorca w pięknej kolorystyce czarno – biało – złotej .

Zapraszam do zapoznania się z moimi maluszkami oraz ich osiągnięciami , nie jedna wystawa już za nami, mogę się pochwalić : Młodzieżowymi Championatami Polski oraz Championatami Polski w wieku dorosłym .

Jeżeli tak jak ja zakochali się Państwo w tej wyjątkowej rasie to zapraszam do kontaktu odpowiem na każde pytanie .

Piotr Padowski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opinie nowych Właścicieli
Gabriela Sz. & BONO Hundo Amo - Polska
Mam wspaniałego pieska BONO York Biewer - Hundo Amo .
Hodowcy wspaniale zajmują się pieskami i troszczą się o nie .
BONO jest cudowny, zdyscyplinowany uwielbia dzieci .

Zabawa, spacery i przebywanie w jego towarzystwie to sama przyjemność.
Polecam serdecznie.
Gabriela Sz.
Karina L. & GRACE Hundo Amo - Polska
Szczęśliwie udało mi się zostać właścicielem kochanej suni z hodowli Hundo Amo - Dog Breeding FCI. W związku z tym, że nie jestem hodowcą nie napiszę o uszach, uzębieniu, czy innych walorach wystawowych.... ale mam najpiękniejszą, najkochańszą, najradośniejszą sunię na świecie, za którą bardzo dziękuję!!!!! A to, co nad wyraz w tym wszystkim wyjątkowe, to Państwo Padowscy - to Ludzie, od których bije miłość do piesków, zawsze służący dobrą radą i pomocą. Prawdziwi, odpowiedzialni Hodowcy!!!! Piszę zarówno o Panu Padowskim, jak i Pani Padowskiej - Oboje kochają to, co robią i wyjątkowo wyróżniają się w tym niestety (było dane mi poznać) "skomercjalizowanym świecie Hodowców"!!!!! To po prostu Pasjonaci i dobrzy Ludzie!!!! Dziękuję !!!!
Karina L.

 

Translate »