O Nas

Witam na stronie mojej hodowli Hundo Amo – psów rasy Biewer Yorkshire Terrier a’la Pom Pon .

Rasa ta jest nową rasą wywodząca się z Yorkshire Terrierów .

Od zawsze w różnych hodowlach Yoreczków pojawiały się szczeniaczki o innym ubarwieniu biało-czarno-złotym – które były uważane za błąd kolorystyczny .

Dopiero Państwo Biewer zauważyli wyjątkowość i piękno tej odmiany kolorystycznej .

Przez wiele lat pracy hodowlanej wyprowadzili piękną i stałą rasę nadając jej nazwę Biewer Yorkshire Terrier a’la Pom Pon.

Ja z psami żyłem od zawsze, były różne rasy oraz mieszańce .

Pierwszą swoją Biewerkę BONITA Biewer Forever zobaczyłem w ogłoszeniu i wtedy się w niej zakochałem, malutki misio o przepięknym kolorze ( biało-czarno-złota) . Na naszym pierwszym spotkaniu ta kruszynka oczarowała mnie swoim charakterem, choć była malutka to już wtedy nie dawała sobie w kaszę dmuchać 🙂 jak coś się jej nie podobało to podskakiwała i oszczekiwała 🙂 , a za chwilę przytulała się i dawała buziaczki .

Wspaniały towarzysz na spacerach, nieodłączny przyjaciel na kanapie – a czasem i w łóżku 🙂 i bezwzględnie oddany członek rodziny – tym charakteryzuje się ta rasa. Można jeszcze dodać , że mają sierść ( nazywaną włosem ) bardzo podobną w budowie do ludzkiego włosa, więc jest to najlepszy wybór dla alergików .

W hodowli bardzo dużą uwagę przywiązuję do linii przodków moich kruszynek oraz wyborze odpowiedniego reproduktora dla nich. Staram się aby wszystkie maluszki z mojej hodowli były jak najbliższe wzorca w pięknej kolorystyce czarno – biało – złotej .

Zapraszam do zapoznania się z moimi maluszkami oraz ich osiągnięciami , nie jedna wystawa już za nami, mogę się pochwalić : Młodzieżowymi Championatami Polski oraz Championatami Polski w wieku dorosłym .

Jeżeli tak jak ja zakochali się Państwo w tej wyjątkowej rasie to zapraszam do kontaktu odpowiem na każde pytanie .

Piotr Padowski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Invalid slider ID or alias.

 

Translate »